Zadbaj o stopy i dłonie

"Pokaż mi swoje ręce, a powiem ci co robisz" – to stare przysłowie, które jednak nie zawsze musi być zgodne z prawdą. Dzięki zabiegom oferowanym przez kosmetyczkę z Częstochowy możesz bezboleśnie przywrócić jędrność swoim dłoniom. Zabiegi polecane są zwłaszcza osobom, które pracują fizycznie i nie mają czasu, by odpowiednio nawilżyć skórę. Warto również zadbać o paznokcie, otwierając się na trendy obowiązujące w sferze manicure.

W salonie kosmetycznym możesz wykonać manicure tradycyjny przy użyciu jednego koloru lakieru. Możesz także zaszaleć i zdecydować się na manicure hybrydowy, którego cechą charakterystyczną jest trwałość. Zabieg hybrydowy to także alternatywa dla kobiet, które chcą wydłużyć swoje naturalne paznokcie lub mają problem z ich łamliwością. Wydłużenie paznokci plus trwały żelowy lakier da ci gwarancję, że nawet przez dwa tygodnie nie będziesz musiała się martwić o malowanie. Kosmetyczka z Częstochowy (swiaturody.com/czestochowa,kosmetyczka,9.html) ma w swojej ofercie również zabiegi pielęgnacyjne, do których używa ciepłej parafiny, czyli parafinoterapię. Zabieg ten polega na kąpieli dłoni w ciepłej parafinie, dzięki czemu skóra staje się jędrna, wygładzona i odpowiednio nawilżona. Tego rodzaju terapię można również stosować na stopy, uzyskując identyczny efekt, jak w przypadku dłoni. Kosmetyczka z Częstochowy podkreśla, że to doskonały sposób na przywrócenie gładkiej skóry dla wszystkich, którzy mają problemy na przykład z pękającymi piętami, mają szorstkie i suche stopy. Ten zabieg to prawdziwy hit, polecany zwłaszcza na początku lata, kiedy chcemy przygotować swoje stopy do letniego, odkrytego obuwia.

Jeśli natomiast cierpisz na bardziej skomplikowane problemy ze stopami, takimi jak odciski, wrastające paznokcie możesz zdecydować się na zabiegi pielęgnacyjno – lecznicze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kosmetyczki możesz liczyć na jej profesjonalizm, który sprawi, że twoje stopy znów będą wyglądały wyjątkowo. W przypadku zabiegów leczniczych w salonie kosmetycznym, istnieje jednak szereg przeciwwskazań. Należą do nich zakażenia grzybicze skóry, a także ropiejące zmiany czy świeże rany. Występowanie alergii na kosmetyki używane podczas zabiegów, to również przeszkoda do ich wykonania. Zanim więc zdecydujesz się na jakikolwiek zabieg, najlepiej umów się na konsultację podczas której wraz ze specjalistką z salonu omówicie odpowiednie dla ciebie zabiegi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *