Ortodonta w Gdańsku

Wady zgryzu są dużym problemem w życiu osoby, która się z nimi boryka. To nie tylko utrudnienie w kwestii spożywania posiłków, ale także w prowadzeniu normalnego życia towarzyskiego, a czasem nawet zawodowego. Metod leczenia jest wiele: od aparatów ruchomych, poprzez stałe, a w szczególnych przypadkach nawet zabiegi chirurgiczne. W celu rozpoczęcia leczenia należy wybrać się do ortodonty. Najlepiej jeśli jest on świetnym specjalistą w tej dziedzinie, polecanym przez innych pacjentów. Żeby się przekonać, które miejsce będzie dla nas najlepsze możemy poradzić się znajomych lub przeczytać opinie, zamieszczane na branżowych forach internetowych. Ważne by to zrobić i upewnić się, że nasz wybór padł na dobrą placówkę, bowiem leczenie ortodontyczne do tanich nie należy i liczone jest w setkach, jak nie tysiącach złotych.

Gdański ortodonta cieszący się dobrą opinią to pani Miłosława Pancerz- Łoś, doktor nauk medycznych z bardzo bogatym doświadczeniem. Do wyboru usług w wykonani pani doktor przekonują nas interesujące wpisy na stornie poświęconej jej gabinetowi: dentysta-stomatolog.com/gdansk,1.html. Przyjmuje przy ulicy Wileńskiej w klinice Happy Smile. Być może i my wyjdziemy od pani doktor ze szczęśliwym uśmiechem na twarzy. Znalezienie dobrego ortodonty to duże wyzwanie, więc gdy już trafimy na takiego cieszmy się i nie rezygnujmy z byle powodu. Pamiętajmy też, że to nie niskie ceny powinny determinować nasz wybór, ale profesjonalizm lekarza.

Kolejnym cieszącym się nieskazitelną renomą ortodontą w Gdańsku jest pani Izabela Pietrucze – lekarz dentysta mający wiele lat praktyki z młodzieżą. To właśnie dzieci najczęściej lądują na fotelach tego stomatologa, celem korekcji wady zgryzu. W wieku kilkunastu lat te działania przynoszą najszybsze efekty.

Dobrym kierunkiem jest także ulica Władysława Jagiełły, gdzie znajduje się klinika Art Dent Beauty & Care Dentistry, w której zaopiekuje się nami pani Agnieszka Misiejuk. Profesjonalna, życzliwa, cierpliwa – to tylko niektóre opinie o pani Misiejuk, które możemy usłyszeć od jej pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *